Cursuri de limba straina: ENGLEZA, GERMANA , FRANCEZA, ITALIANA, SPANIOLA, ROMANA PENTRU STRAINI.
Central office
București, str.Traian 246
021 – 225.19.78
021 – 225.19.79
021 – 313.17.37
secretariat@lexis-romania.eu
Centrele Lexis

Bucuresti Casin

- Sector 1 -
Str. Aviator Sanatescu, nr. 53, etaj 1 Telefon: 021 223 07 88 Mobil: 0786 701 013 E-mail: lexis.casin@lexis-romania.eu

Bucuresti Moșilor

- Sector 2 -
Str. Traian nr. 246, etaj 2, ap.4 (Intrarea prin str. Calusei) Telefon: 021 225 1978  / 021 225 1979 Mobil: 0786 732 810 E-mail: secretariat@lexis-romania.eu

Bucuresti Mihai Bravu

- Sector 3 -
Sos. Mihai Bravu nr. 247 Telefon: 021 317 94 09 Mobil: E-mail: lexis.mbravu@lexis-romania.eu

Bucuresti Olteniței

- Sector 4 -
Str. Secerisului nr. 31, Sectorul 4, Bucuresti Telefon: 021 332 61 26 Mobil: 0786 135 569 E-mail: lexis.oltenitei@lexis-romania.eu

Bucuresti Rahova

- Sector 5 -
Str. Mihail Sebastian nr. 1-3 Telefon: 021 456 02 52 Mobil: 0762 297 089 E-mail: lexis.rahova@lexis-romania.eu

Brasov

Str. Sirul Plaiesilor nr.2, etaj 1 Telefon: 0268 47 03 79 Mobil: 0786 390 211 E-mail: lexis.brasov@lexis-romania.eu

Pitesti

Str. Egalitatii nr.33, etaj 5 Telefon: 0248 21 73 06 Mobil: 0786 523 830 E-mail: lexis.pitesti@lexis-romania.eu

Ploiesti

Strada Golesti nr. 23 Telefon: 0244 54 23 03 Mobil: 0760 266 997 E-mail: lexis.ploiesti@lexis-romania.eu

Sibiu

Bulevardul Nicolae Bălcescu, Nr 6, Et 2 ap 114 Telefon: 0269 23 14 92 Mobil: 0760 279 395 E-mail: lexis.sibiu@lexis-romania.eu
Formular de contact